Bud:320 000 ,- 2009 modell Eura Mobil PA 660 HB *Hengerfeste*

Dato publisert: 08/10/2019
Dato modifisert: 08/10/2019
  • Sted: Grong, Nord-Trøndelag

ROMSLIG ALKOVEBIL SELGES NÅ PÅ AUKSJON!

VEILEDENDE UTSALGSPRIS ER 400 000 KRONER!

MER INFORMASJON PÅ OBJEKTET:

https://www.finn.no/car/mobilehome/ad.html?finnkode=159897193

Auksjonssalær på 6 990 kroner tilkommer i pris.

En allsidig og praktisk Eura-Mobil PA 660 med hengerfeste har kommet for salg hos oss.
Romslig bil med tverrstilt dobbelseng bak + alkove, stort bad med dusjkabinett og L-sofa! Pent utstyrt med bl.a NX-5 gassalarm, ryggekamera, skinntrukket multifunksjonsratt, cruisekontroll, sommer og vinterdekk (vinterdekk med pigg / meget gode), klimaanlegg bildel, Truma Combi varmeanlegg (oppvarming både på gass og elektrisitet), elektriske vindu, stor garasje med oppbevaringssystem og luke på begge sider, sykkelstativ, markise, integrert kjøleskap, hengerfeste, TV med Riks-TV antenne, avtrekksvifte på kjøkken, elektrisk vifte i tak / TurboVent, dobbeltgulv-konstruksjon i kjøkken / bad og sovedel bak, ettermontert elektrisk varmeovn under L-sofa, vendbare komfortstoler foran med armlene, ekstralys foran, vindu i alkove m.m

Ta kontakt for en god handel på en ypperlig helårsbil!

NAMSEN AUTO AS - Norges største caravan og bruktbilforretning ønsker deg velkommen som kunde!

Vi formidler over 1 400 enheter i året og har en unik erfaring med de fleste merker i markedet,
noe som gir deg som kunde en god trygghet ved ditt neste bil- eller caravan-kjøp!

Namsen Auto AS er forhandler for bl.a Kroken Caravan og ved våre to avdelinger leverer vi bl.a bobil og campingvogn fra
Niesmann-Bischof, Hymer, Laika, Carado, LMC, KABE, Adria og Sun Living, så her finnes det noe for ethvert ønske og behov!

Vi har til enhver tid et stort og bredt utvalg av brukte leveringsklare personbiler på lager - til gode priser!
Vi tar innbytte - alle merker er av interesse.
Vi tilbyr forsikring og finansiering fra Gjensidige og Santander!


Du finner oss i Grong og Trondheim. Begge våre avdelinger er fullt utstyrt med topp moderne verksted og svært gode utstillinger - totalt over 5 000 m2 innendørs utstillingshall!
Vi utfører service på alle merker og forhandler alle kjente merkevarer som ALDE, Truma, hengerfeste, Oyster og rekvisita fra Max Fritid, KAMA m.m++
Begge avdelinger har en rikholdig tilbehørsbutikk.

Du finner full veibeskrivelse til våre avdelinger, komplett utvalg og mer informasjon på vår hjemmeside www.namsenauto.no.

Kontaktinformasjon Salg Trondheim:
Bjarne Knutsen - 405 64 999 / bjarne@namsenauto.no
Christoffer Brandvik - 909 18 937 / christoffer@namsenauto.no
Marius Prestbakk - 476 78 660 / marius@namsenauto.no
Dag Erik Ysland - 99 20 52 61 / dag.erik@namsenauto.no
Alf Petter Herskedal - 46 83 76 20 / alf@namsenauto.no

Kontaktinformasjon Salg Grong:

Geir Arne Opdahl - 481 49 999 / geir@namsenauto.no
Jo Morten Grande - 917 89 999 / jomorten@namsenauto.no
Sigrid Hongseth - 403 84 999 / sigrid@namsenauto.no
Svein Nordbakk - 909 22 999 / svein@namsenauto.no
Erik Sørkilflå - 958 59 999 / erik@namsenauto.no


Vi tar forbehold om feil i annonseteksten

Auksjons informasjon

    Auksjonen er avsluttet
Budgiver Bud Status Tidspunkt
bj*** 320 000   Over minstepris 13/10/2019 - 21:05:59
da*** 316 000   Over minstepris 13/10/2019 - 21:04:21
bj*** 315 000   Over minstepris 13/10/2019 - 21:02:49
da*** 311 000   Over minstepris 13/10/2019 - 21:02:26
bj*** 310 000   Over minstepris 13/10/2019 - 21:01:59
da*** 307 000   Over minstepris 13/10/2019 - 20:59:38
bj*** 306 000   Over minstepris 13/10/2019 - 20:58:57

Nyttig informasjon

  • Ikke overfør penger på forhånd og ikke betal med anonyme betalingstjenester.
  • Kjøper du bil på auksjon kan det gjelde spesielle kjøpsvilkår, kontakt selger om du er i tvil.
  • Dette nettstedet er ikke på noen måte involvert i transaksjoner.Vi håndterer ikke betalinger eller forsendelser.

Relaterte annonser