Bud:475 000 ,- Challenger Genesis 69EB Webasto, senkeseng mm.

Dato publisert: 18/11/2019
  • Sted: Grong, Nord-Trøndelag

BENYTT MULIGHETEN TIL Å GJØRE ET KANONKJØP PÅ EN VERKSTEDKONTROLLERT BOBIL SOM LEVERES MED 3 MND BRUKTBILGARANTI!!

DETTE ER EN BIL TIL KR 629.900,-

LINK TIL ANNONSE PÅ FINN:
https://www.finn.no/car/mobilehome/ad.html?finnkode=161403062

AUKSJONSBETINGELSER:
SALÆR KR 6.990,- OG OMREGISTRERING KR 1.294,- KOMMER I TILLEGG!

En svært velholdt og pen Challenger Genesis 69 EB har kommet for salg hos oss.
Bilen har en svært populær planløsning med høyderegulerbar dobbeltseng bak, separat bad/dusj og en stor sittegruppe med senkeseng over.
Av utstyr nevnes markise, sykkelstativ, ryggekamera, ledstripe under markise, myggdør, dabradio, Tv med RiksTV-antenne, senkeseng, stort kjøleskap med separat fryser, NX5 gassalarm, webasto varmesystem mm.

NAMSEN AUTO AS - Norges største caravan og bruktbilforretning ønsker deg velkommen som kunde!

Vi formidler over 1 400 enheter i året og har en unik erfaring med de fleste merker i markedet,
noe som gir deg som kunde en god trygghet ved ditt neste bil- eller caravan-kjøp!

Namsen Auto AS er forhandler for bl.a Kroken Caravan og ved våre to avdelinger leverer vi bl.a bobil og campingvogn fra
Niesmann-Bischof, Hymer, Laika, Carado, LMC, KABE, Adria og Sun Living, så her finnes det noe for ethvert ønske og behov!

Vi har til enhver tid et stort og bredt utvalg av brukte leveringsklare personbiler på lager - til gode priser!
Vi tar innbytte - alle merker er av interesse.
Vi tilbyr forsikring og finansiering fra Gjensidige og Santander!


Du finner oss i Grong og Trondheim. Begge våre avdelinger er fullt utstyrt med topp moderne verksted og svært gode utstillinger - totalt over 5 000 m2 innendørs utstillingshall!
Vi utfører service på alle merker og forhandler alle kjente merkevarer som ALDE, Truma, hengerfeste, Oyster og rekvisita fra Max Fritid, KAMA m.m++
Begge avdelinger har en rikholdig tilbehørsbutikk.

Du finner full veibeskrivelse til våre avdelinger, komplett utvalg og mer informasjon på vår hjemmeside www.namsenauto.no.


Kontaktinformasjon Salg Grong:

Jo Morten Grande - 917 89 999 / jomorten@namsenauto.no
Geir Arne Opdahl - 481 49 999 / geir@namsenauto.no
Svein Nordbakk - 909 22 999 / svein@namsenauto.no
Erik Sørkilflå - 958 59 999 / erik@namsenauto.no

Kontaktinformasjon Salg Trondheim:
Christoffer Brandvik - 909 18 937 / christoffer@namsenauto.no
Bjarne Knutsen - 405 64 999 / bjarne@namsenauto.no
Dag Erik Ysland - 99 20 52 61 / dag.erik@namsenauto.no
Alf Petter Herskedal - 46 83 76 20 / alf@namsenauto.no

Vi tar forbehold om feil i annonseteksten

Lykke til med budgiving!!

Auksjons informasjon

    Auksjonen er avsluttet
Budgiver Bud Status Tidspunkt
ma*** 475 000   Under minstepris 24/11/2019 - 7:16:19

Nyttig informasjon

  • Ikke overfør penger på forhånd og ikke betal med anonyme betalingstjenester.
  • Kjøper du bil på auksjon kan det gjelde spesielle kjøpsvilkår, kontakt selger om du er i tvil.
  • Dette nettstedet er ikke på noen måte involvert i transaksjoner.Vi håndterer ikke betalinger eller forsendelser.